EN

Proje Hakkında

İstanbul'un kalbinde, huzurun yanında, semt sakinlerini kendine özgü sakinliği ile ağırlayan Akatlar'da, işte burada yaşanır dedirtecek yeni bir yaşam merkezi yükseliyor!


Semtine uyumlu sakinliği, huzuru ve yeşilliği içinde barındıran mimarisiyle İstanbul'u yeniden yaşamaya davet ediyor.


Geleneksel apartman kültürünü modern mimarisiyle birleştiren,şehrin en huzurlu mahallelerinden birinde ailenize sıcacık bir yuva sunan, komşuluğu yeniden canlandıran, merkezi lokasyonda yeni bir yaşam, tam olarak burada.


Polat Akatlar, Polat Holding güvencesiyle 1+1, 2+1, 3+1 seçenekleri ile toplam 112 dairesi, havuzlu terası, ticari alanları ile sakinlerine merhaba diyor. Güvenliği, sosyal yaşam alanları, otoparkı ve depo bölümleri ile şehrin gürültüsünden uzak ama şehrin tam kalbinde yer alıyor. İsteyene hayatını değiştireceği yeni bir ev adresi, isteyene geleceği yatırım imkânı sunuyor.


Polat Akatlar'da; sadece dairelerden ibaret bir binayı değil, tüm olanaklarıyla çocuklarınız için keyifli ve güvenlikli bir yapı, işinize kolaylıkla gidebilieceğiniz bir ulaşım noktası, en popüler alışveriş merkezlerine yürüme mesafesindeki konumu ile sevdiklerinizle rahatlıkla görüşebileceğiniz sosyal bir yaşam alanı bulacaksınız.


İstanbul'u yaşama zamanı.


Faaliyet gösterdiği birçok sektördeki liderliği ve saygınlığı ile öne çıkan Polat, 65 yılı aşkın geçmişi ile Türkiye’nin en köklü ve en güvenilir markaları arasında yer alıyor.

İletişim Formu

Lütfen Sms Doğrulama Kodunu Giriniz.

×
**Formunuzun iletilmesi için telefonunuza gelen kodu girmelisiniz.

Sosyal Yaşam

Polat Akatlar: Modern ve
Konforlu Yaşamın Adresi

Polat Akatlar, sizlere yaşamın zenginliklerini ve konforunu bir araya getiren benzersiz bir yaşam alanı sunan bir konsepti temsil ediyor. Geniş olanakları ve modern tasarımı ile dikkat çeken bu proje, metropol hayatının tüm dinamiklerine cevap veren bir yaşam stilini sizlere getiriyor. Polat Akatlar, şehrin gürültüsünden uzak, huzurlu bir yaşam sunarken aynı zamanda şehir hayatının tüm güzelliklerine hızlı erişim sağlayarak ideal bir denge sunuyor. Projedeki daireler, sadece modern tasarımları ve lüks detaylarıyla değil, aynı zamanda işlevselliğiyle de öne çıkıyor. Konut sahiplerine sunduğu ayrıcalıklarla, Polat Akatlar sadece bir ev değil, aynı zamanda ayrıcalıklı bir yaşam tarzını simgeliyor.


Polat Akatlar ile Geniş Yaşam AlanlarıPolat Akatlar, muazzam bir yaşam deneyimi sunan şık mimarisi, benzersiz konsepti ve sunduğu lüks olanaklarıyla konforun yeni simgesi olmaya aday. 220 m2'lik kapanabilir yüzme havuzu ve güneşlenme terası, 165 m2'lik lounge alanı ve 75 m2'lik çocuk oyun alanı gibi özel imkanlar, sizlere sadece bir evden çok daha fazlasını vaat ediyor.

Projede, ihtiyacınız olan alanı sağlayacak şekilde tasarlanmış 1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçenekleri sunuluyor. Her bir dairede gün ışığından maksimum düzeyde yararlanmayı sağlayan tavandan yere uzanan camlar, modern yaşam standartlarını yükseltiyor. Ayrıca, 24 saat kesintisiz enerji ve güvenlik hizmeti, kapalı otoparktan direkt dairelere ulaşım ve ofis ortamına dönüştürülebilen çalışma üniteleri gibi detaylar, sakinlere güvenli ve konforlu bir yaşam sunuyor.

Polat Akatlar konutları, çevresindeki önemli noktalara da yakınlığı ile dikkat çekiyor. Projenin konumu, sakinlere İstanbul'un önemli noktalarına hızlı ve kolay ulaşım avantajı sağlıyor. Evinizden yürüyerek Akmerkez, Kanyon, Etiler-Nispetiye Metro İstasyonu ve Levent Çarşı Metro İstasyonu'na, aracınızla ise 15 Temmuz Şehitler Köprüsü'ne 10 dakikada, İstanbul Havalimanı'na ise 35 dakikada ulaşabilmenizi sağlıyor

Polat Akatlar, sosyal yaşamı yeniden tanımlayan bir konsept sunuyor. Yürüme mesafesindeki Akmerkez AVM ve Kanyon AVM ile alışverişin tadını çıkarabilir, metro istasyonlarına kolay erişimle şehri keşfe çıkabilirsiniz. Ayrıca, araçla ulaşım avantajlarıyla şehrin önemli köprülerine ve iş merkezlerine hızlıca erişim sağlayabilir, Zorlu Center gibi mekanlara sadece 5 dakikada ulaşabilirsiniz.

Polat Akatlar ile Şehrin Kalbinde
Ayrıcalıklı Bir Sosyal Yaşamın Kapılarını AralayınPolat Akatlar, sadece bir konut projesi olmanın ötesinde, bir yaşam tarzını simgeliyor. Şehrin karmaşasından uzakta, modern yaşamın tüm avantajlarını sunan bu projede ev sahibi olmak, hem ayrıcalıklı bir konumda yaşamak hem de kendi özel dünyanızı inşa etmek anlamına geliyor. Polat Akatlar, sizleri konforlu ve modern bir sosyal yaşamın kapılarını aralamaya davet ediyor.
Modern tasarımı, sosyal olanakları ve şehre olan kolay erişimiyle bu özel konut projesi, hayallerinizdeki yaşamı gerçeğe dönüştürmek için ideal adres!

Daire Planları

Lokasyon

İletişim

Satış Ofisi Adresi

Levent Mahallesi, Alt Zeren Sokak No:47 34330
Beşiktaş / İstanbul

Proje Adresi

Levent Mahallesi, Ülgen Sokak No:1
Beşiktaş / İstanbul

E-Posta Adresi

info@polatakatlar.com.tr

Telefon

0 212 705 05 88