EN

Proje Hakkında

İstanbul'un kalbinde, huzurun yanında, semt sakinlerini kendine özgü sakinliği ile ağırlayan Akatlar'da, işte burada yaşanır dedirtecek yeni bir yaşam merkezi yükseliyor!


Semtine uyumlu sakinliği, huzuru ve yeşilliği içinde barındıran mimarisiyle İstanbul'u yeniden yaşamaya davet ediyor.


Geleneksel apartman kültürünü modern mimarisiyle birleştiren,şehrin en huzurlu mahallelerinden birinde ailenize sıcacık bir yuva sunan, komşuluğu yeniden canlandıran, merkezi lokasyonda yeni bir yaşam, tam olarak burada.


Polat Akatlar, Polat Holding güvencesiyle 1+1, 2+1, 3+1 seçenekleri ile toplam 112 dairesi, havuzlu terası, ticari alanları ile sakinlerine merhaba diyor. Güvenliği, sosyal yaşam alanları, otoparkı ve depo bölümleri ile şehrin gürültüsünden uzak ama şehrin tam kalbinde yer alıyor. İsteyene hayatını değiştireceği yeni bir ev adresi, isteyene geleceği yatırım imkânı sunuyor.


Polat Akatlar'da; sadece dairelerden ibaret bir binayı değil, tüm olanaklarıyla çocuklarınız için keyifli ve güvenlikli bir yapı, işinize kolaylıkla gidebilieceğiniz bir ulaşım noktası, en popüler alışveriş merkezlerine yürüme mesafesindeki konumu ile sevdiklerinizle rahatlıkla görüşebileceğiniz sosyal bir yaşam alanı bulacaksınız.


İstanbul'u yaşama zamanı.


Faaliyet gösterdiği birçok sektördeki liderliği ve saygınlığı ile öne çıkan Polat, 65 yılı aşkın geçmişi ile Türkiye’nin en köklü ve en güvenilir markaları arasında yer alıyor.

İletişim Formu

Lütfen Sms Doğrulama Kodunu Giriniz.

×
**Formunuzun iletilmesi için telefonunuza gelen kodu girmelisiniz.

Daire Planları

Lokasyon

İletişim

Satış Ofisi Adresi

Levent Mahallesi, Alt Zeren Sokak No:47 34330
Beşiktaş / İstanbul

Proje Adresi

Levent Mahallesi, Ülgen Sokak No:1
Beşiktaş / İstanbul

E-Posta Adresi

info@polatakatlar.com.tr

Telefon

0 212 705 05 88